Sally Hansen Nail Growth Miracle İle Tırnaklarınız Canlansın!Bir türlü uzamayan, uzasa da çabuk kırılan tırnaklara mı sahipsiniz? Uzun ve bakımlı tırnaklarınız olsun ister misiniz? O halde Sally Hansen ile tırnaklarınız yeniden canlansın!

Yavaş uzayan ve sürekli kırılan tırnaklar her zaman can sıkıcıdır. Sally Hansen Nail Growth Miracle’ın özel içeriği; soya proteini, vitaminler, keratin ve kolojen sayesinde 5 gün gibi kısa bir sürede %30 daha uzun daha bakımlı tırnaklara sahip olmanızı sağlar.

Sally Hansen Nail Growth Miracle’ı çok pratik bir şekilde uygulayabilirsiniz. Tırnaklarınızın ojesiz, temiz ve kuru olması gerekiyor. Şişeyi çalkaladıktan sonra tırnaklarınıza sürebilirsiniz. Nail Growth Miracle’ı her gün üzerine bir kat daha sürerek uygulayabilirsiniz. 3. sürülüm sonrasında tırnaklarınızın üzerindeki bütün katmanları aseton yardımı ile temizleyiniz ve uygulamayı bu şekilde tekrar ediniz.

Düzenli uygulama sonrası tırnaklarınızdaki muhteşem değişimi fark edecek, daha bakımlı ve sağlam tırnaklara sahip olacaksınız.

Yazan: Buket
 

©2009 Vitrinimdekiler | by TNB